Hans Bischoffshausen *
(Feld a. See, Kärnten, 1927-1987) "Spachtel-Spur", signiert Bischoffshausen, betitelt, datiert 1976, Nr.28, Keramik, Gips, Goldlack, auf Karton, 23,5 x 19 cm, gerahmt Literatur: Hans Bischoffshausen 2. November 1927 bis 19. Juni 1987, Ausstellungskatalog Schloss Wolfsberg Kärnten, Seite 77
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
27.11.2019 - 10:11
- Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Hans Bischoffshausen *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 27.11.2019 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-